TIPY A RADY:

Ako zaobchádzať s kreditnou kartou aby sa Vám vyplatila? Čítajte tu.
Na čo si dať pozor pri výbere pôžičky si preštudujte tu.
Aké má pôžička parametre sa dozviete na tejto stránke.
Akým spôsobom je možné žiadať o pôžičku? Čítajte tu.
Na čo je možné pôžičku použiť sa dozviete v tomto článku.

ŽIADAJTE ONLINE

O rýchlu pôžičku online môžete jednoducho a pohodlne žiadať tu.

Ako sa zbaviť dlhov

Pôžička je dobrý sluha, ale zlý pán. Pomáha nám splniť si sny, ale ak prerastie cez hlavu, vzniká ťažko riešiteľný problém. Ako sa dlhov zbaviť?

Nezametajte problémy pod koberec

Pred problémami s dlhmi nezatvárajte oči. Ak upomienky od veriteľov vyhadzujete do koša a robíte "mŕtveho chrobáka", nijako si tým nepomôžete a určite sa to samo nevyrieši. Postavte sa vzniknutej situácii čelom. Komunikujte s veriteľmi, skúste si s nimi dohovoriť pre vás prípustnejší splátkový kalendár, pokiaľ uvidia snahu, často na iné podmienky pristúpia.

Súpis príjmov a výdavkov

Zanalyzujte svoju finančnú situáciu. Spravte si súpis svojich mesačných príjmov a výdavkov, pretože tým zistíte, koľko môžete vynaložiť peňazí na splácanie záväzkov a tiež kde vám možno peniaze zbytočne utekajú. Snažte sa zároveň výdavky čo najviac znížiť a príjmy naopak zvýšiť. Vezmite si privýrobok, skúste požiadať o zvýšenie platu, predajte nepotrebné veci.

Zlúčiť pôžičky do jednej

Ak ste zadĺžení u niekoľkých finančných spoločností, zvážte konsolidáciu všetkých pôžičiek, teda ich zlúčenie do jednej. Tento krok ponúka väčšina bánk aj mnoho nebankových spoločností. Princípom je splácanie len jednej splátky mesačne, tá býva výhodnejšia a aj keď sa splácanie o niečo predĺži, rodinnému rozpočtu sa o niečo uľaví.

Odborná pomoc

So svojimi dlhmi sa môžete obrátiť na odborníkov, ktorí vám poradia ohľadom ďalšieho postupu a zostavia finančný plán. Existujú dokonca aj poradne fungujúce zadarmo pre ľudí, ktorí na finančný poradca nemajú momentálne peniaze. Niektoré fungujú aj cez internet. Riešením môže byť aj oddĺženie čiže osobný bankrot, o ktorý sa žiada na finančnom úrade.

Nepokračujte v zadlžovaní

Toto je veľmi dôležitý krok. Riešiť absenciu peňazí na splátky ďalšou pôžičkou napadne veľa ľuďom a je to cesta do kolotoča dlhov, z ktorej sa neľahko vystupuje. Požičiavať si budete za stále nevýhodnejších podmienok a vaše dlhy vás postupne pohltia.
© 2019 www.Pôžičky-do-24-hodín.eu, Infinea Finance, spol. s.r.o., všetky práva vyhradené.

Kontakt na prevádzkovateľa