TIPY A RADY:

Ako zaobchádzať s kreditnou kartou aby sa Vám vyplatila? Čítajte tu.
Na čo si dať pozor pri výbere pôžičky si preštudujte tu.
Aké má pôžička parametre sa dozviete na tejto stránke.
Akým spôsobom je možné žiadať o pôžičku? Čítajte tu.
Na čo je možné pôžičku použiť sa dozviete v tomto článku.

ŽIADAJTE ONLINE

O rýchlu pôžičku online môžete jednoducho a pohodlne žiadať tu.

Pôžička pre Každého

Pôžička pre každého – pôžička bez dokladovania príjmu a bez registrov. U tohoto typu úveru nie je potreba dokladať svoje príjmy a proces schvaľovania pôžičky sa zaobíde bez kontroly registrov. Táto pôžička sa vyznačuje predovšetkým rýchlosťou - peniaze môžete mať už do 15 minút - a dostupnosťou: získať ju môže aj nezamestnaný, mamička na materskej, dôchodca alebo študent.

Zďaleka nie všetci dnes majú dostatočný mesačný príjem, a malé nebankové pôžičky sa tomu tiež prispôsobujú. Získať pôžičku bez doloženia príjmu tak dnes nie je žiadnym problémom.

Pôžička bez dokladovania príjmu je pre tých žiadateľov, ktorí majú mesačné príjmy nízke alebo je z někakých dôvodov nemôžu doložiť. Pôžičky bez príjmov sú dostupné, jednoduché a rýchle - po vyplnení online žiadosti o pôžičku môžete mať peniaze už do 15 minút na svojom účte. O pôžičku je možné žiadať prostredníctvom online formulára na tejto stránke.

Pôžičky bez registra

Zápis v registroch znamená, že v dohľadnej dobe u väčšiny bankových aj nebankových spoločností pôžičku pravdepodobne nedostanete. Nie všetky nebankové firmy však registre kontrolujú a pôžičku tak môžu získať aj tí, ktorí mali v minulosti problém so splácaním. Bez dokladovania príjmu a bez nahliadnutia do registrov je možné získať pôžičku 50, 100 alebo až 350 Eur. Výnimkou ale nie sú ani pôžičky 1000 alebo 2000 Eur. Žiadosť o pôžičku bez registra nájdete napríklad tu. Odporúčame navštíviť tiež akčné pôžičky online.

Americké hypotéky bez registra

Ak potrebujete získať bez príjmu a registra ešte vyššiu čiastku, budete sa musieť obrátiť na tzv nebankovú americkú hypotéku - pôžičku bez príjmu a registra s ručením nehnuteľností. Možnosťou je tiež tzv pôžička na zmenku, ktorú poskytujú niektorí súkromní investori.

Riziká nebankových pôžičiek

Ak sa rozhodnete požiadať o pôžičku u nebankovej spoločnosti, mali by ste si byť tiež vedomí rizík, ktoré sú s týmito typmi pôžičiek spojené. Predovšetkým je potrebné mať na pamäti vyššiu cenu pôžičky - či už ide o úrokovú sadzbu alebo hodnotu RPMN. Nebanková pôžička vás bude skrátka stáť viac a mali by ste si dávať pozor, aby ste sa kvôli splátkam pôžičky nedostali do dlhovej pasce. Tiež je potrebné pamätať na to, že nie všetky nebankové spoločnosti konajú solídne - nájdu sa aj také, ktoré z klientov chcú len vytiahnuť peniaze, bez toho, aby vôbec nejakú pôžičku poskytli. A čo platí vždy a bez výnimky - prečítajte si dôkladne zmluvu o pôžičke, než ju podpíšete.
© 2020 www.Pôžičky-do-24-hodín.eu, Infinea Finance, spol. s.r.o., všetky práva vyhradené.

Kontakt na prevádzkovateľa