TIPY A RADY:

Ako zaobchádzať s kreditnou kartou aby sa Vám vyplatila? Čítajte tu.
Na čo si dať pozor pri výbere pôžičky si preštudujte tu.
Aké má pôžička parametre sa dozviete na tejto stránke.
Akým spôsobom je možné žiadať o pôžičku? Čítajte tu.
Na čo je možné pôžičku použiť sa dozviete v tomto článku.

ŽIADAJTE ONLINE

O rýchlu pôžičku online môžete jednoducho a pohodlne žiadať tu.

Kreditné karty

Kreditná karta je moderným platobným nástrojom, ktorý uľahčí Vaše nakupovanie. Vedľa toho Vám ponúkne celý rad ďalších výhod. Pozrime sa na to podrobnejšie.

Kreditné karty dnes poskytujú banky aj nebankové spoločnosti. Parametre jednotlivých kariet sa môžu líšiť, ale základné výhody majú všetky kreditky podobné. Predovšetkým - s kreditnou kartou môžete platiť nezávisle na tom, koľko práve máte na svojom bežnom účte. Nemusíte sa tak starať, či už Vám prišla výplata - jednoducho kreditkou zaplatíte a peniaze na kreditný účet prevediete, až budete mať daný obnos k dispozícii.

Bezúročné obdobie

A s prevodom peňazí nemusíte ponáhľať - väčšina kreditiek poskytuje totiž tzv bezúročné obdobie - to býva až 50 dní alebo viac a znamená to, že ak načerpanou čiastku vrátite na kartový účet počas tohto obdobia, neplatíte z požičanej sumy žiadne úroky. Máte tak pôžičku prakticky zadarmo.

Ďalšie bonusy

Väčšina kreditných kariet ponúka štandardne možnosť platbu v zahraničí, internetové bankovníctvo alebo možnosť pripoistenia. Existujú ale aj kreditné karty, ktoré Vás odmeňujú za Vaše nákupy - za každú platbu v obchode napríklad zbierate body, ktoré potom môžete vymeniť za služby alebo zľavy. A niektoré kreditné karty Vám dokonca za Vaše nakupovanie vracajú peniaze späť na účet.
© 2019 www.Pôžičky-do-24-hodín.eu, Infinea Finance, spol. s.r.o., všetky práva vyhradené.

Kontakt na prevádzkovateľa