TIPY A RADY:

Ako zaobchádzať s kreditnou kartou aby sa Vám vyplatila? Čítajte tu.
Na čo si dať pozor pri výbere pôžičky si preštudujte tu.
Aké má pôžička parametre sa dozviete na tejto stránke.
Akým spôsobom je možné žiadať o pôžičku? Čítajte tu.
Na čo je možné pôžičku použiť sa dozviete v tomto článku.

ŽIADAJTE ONLINE

O rýchlu pôžičku online môžete jednoducho a pohodlne žiadať tu.

Na čo možno pôžičku použiť

Ľudia si môžu požičiavať na rôzne veci - na bývanie, rekonštrukciu, vybavenie domácnosti, auto, štúdium, začínajúcemu podnikania, dovolenku, darčeky, ... V dnešnej dobe sa dá v podstate povedať, že si môžeme požičať na čokoľvek.

To je síce pravda, ale veľkú rolu hrá skutočnosť, či si berieme účelový alebo neúčelový úver (pôžičku).

Účelové versus neúčelové úvery a pôžičky

Každý úver / pôžička môžu byť buď účelové alebo neúčelové. Ak si dojednávate účelový úver, musíte požičané finančné prostriedky použiť len na financovanie určitého okruhu produktov, ktorých sa úver týka.

Účelové pôžičky a úvery

Napríklad keď chcete kúpiť auto, zažiadate o účelový úver na auto. Ako klienti máte tiež povinnosť doložiť veriteľovi, na čo boli peniaze použité (v prípade auta sa teda bude jednať o doklad o kúpe automobilu). Účelový úver sa najčastejšie poskytuje na kúpu nehnuteľnosti, automobilu, spotrebného tovaru (splátkový úver), ako úver pre podnikateľa, na financovanie stavebných opráv, na vysporiadanie dedičstva ai

Neúčelové pôžičky a úvery

U bezúčelového úveru nemusíte poskytovateľmi financií (či už banke či nebankovej inštitúcii) dokladať, na čo boli peniaze použité. Nebankové spoločnosti označujú neúčelové úvery ako neúčelové pôžičky, pôžičky na čokoľvek, rýchle pôžičky apod. Neúčelové pôžičky bývajú vo všeobecnosti drahšie než účelové. Do neúčelových úverov radíme americké hypotéky, kontokorent a kreditné karty.
© 2019 www.Pôžičky-do-24-hodín.eu, Infinea Finance, spol. s.r.o., všetky práva vyhradené.

Kontakt na prevádzkovateľa