TIPY A RADY:

Ako zaobchádzať s kreditnou kartou aby sa Vám vyplatila? Čítajte tu.
Na čo si dať pozor pri výbere pôžičky si preštudujte tu.
Aké má pôžička parametre sa dozviete na tejto stránke.
Akým spôsobom je možné žiadať o pôžičku? Čítajte tu.
Na čo je možné pôžičku použiť sa dozviete v tomto článku.

ŽIADAJTE ONLINE

O rýchlu pôžičku online môžete jednoducho a pohodlne žiadať tu.

Na čo si dať pozor pri pôžičkách

Než človek uzavrie pôžičku, mal by mať rozhodne prehľad o všetkých parametroch danej pôžičky. Máme na mysli najmä výšku jednotlivých splátok, termíny splatnosti, celkový splátkový kalendár, výšku úroku, výšku zaplatených poplatkov a sankcie za nesplácanie.

Podstatným údajom je potom suma, ktorú celkovo preplatíte, čiže koľko zaplatíte za svoju pôžičku celkom. Zmluve o pôžičke by sme mali naozaj venovať náležitú pozornosť.

Zmluvu o pôžičke čítajte pozorne

Každá pôžička musí byť podložená patričnú zmluvou, s ktorou by mal byť klient uzrozumený. Ak záujemca o pôžičku niečomu nerozumie a nie je mu niečo jasné, nemal by sa ostýchať spýtať, pretože neskoršej sťažnosti (po podpise zmluvy) už nemusia byť brané do úvahy.

Transparentnosť a prehľadnosť zmluvy je veľmi dôležitá. Dajte si pozor na text písaný malým písmom. Mohli by sme si povedať, že keď je to napísané drobným písmom, zrejme to nebude nič podstatného, ale práve toto je úskalia niektorých zmlúv.

V pokoji sa nad textom jednotlivých pasáží zmluvy zamyslite a rozhodne nepodpisujte zmluvu, ktorá obsahuje sporné alebo neúplné informácie.

Starostlivo vyberajte, od koho si požičiate

Výber poskytovateľa pôžičky je často kľúčový - inzeráty, ktoré nájdete vylepené na zastávkach, stĺpoch, alebo v tlači, sa všeobecne neodporúčajú. Takéto ponuky môžu byť nielenže nevýhodné, ale aj nesolídne. Dajte radšej prednosť službám zavedených inštitúcií.
© 2019 www.Pôžičky-do-24-hodín.eu, Infinea Finance, spol. s.r.o., všetky práva vyhradené.

Kontakt na prevádzkovateľa