TIPY A RADY:

Ako zaobchádzať s kreditnou kartou aby sa Vám vyplatila? Čítajte tu.
Na čo si dať pozor pri výbere pôžičky si preštudujte tu.
Aké má pôžička parametre sa dozviete na tejto stránke.
Akým spôsobom je možné žiadať o pôžičku? Čítajte tu.
Na čo je možné pôžičku použiť sa dozviete v tomto článku.

ŽIADAJTE ONLINE

O rýchlu pôžičku online môžete jednoducho a pohodlne žiadať tu.

Parametre pôžičky

Parametre pôžičky sú kľúčové a bez ich dôkladného preštudovania by sme nemali pôžičku uzatvárať. Na čo sa hlavne zamerať?

Úrok

Úroky sú snáď to prvé, na čo sa bude záujemca o pôžičku informovať. Sú iste dôležité, ale pozor na "fígle" v podobe veľmi výhodných úrokov - sledujte tiež mierku RPMN.

RPMN

RPMN je celým názvom ročná percentuálna miera nákladov a slúži k uľahčeniu porovnávanie úverov. O výhodnosti, resp.nevýhodnosti produktu totiž nevypovedá len úrok, ale celková výška zaplatenej sumy, ktorú v sebe postihuje práve RPMN. Pamätajte, že čím vyššia RPMN, tým viac je pre Vás pôžička nevýhodná.

Splátky pôžičky

Tiež je potrebné venovať pozornosť splácania pôžičky, tzn. ako dlho budete pôžičku splácať a koľko zaplatíte mesačne. Čím dlhšie budete pôžičku splácať, tým samozrejme zaplatíte viac. Nezabudnite sa informovať na možnosť odloženia splácania, na sankcie za oneskorené splatenie alebo na možnosť predčasného splatenia pôžičky.

Ručenie

Ručenie vyžadujú bankové či nebankové inštitúcie u vyšších úverov, aby mali istotu, že klient bude úver splácať. Najtypickejším zástupcom v tomto slova zmysle sú hypotéky, pri ktorých sa ručí nehnuteľnosťou.

Poistenie proti neschopnosti splácať

Doba je dynamická a nikto nevie, čo bude zajtra, takže nie je na škodu si radšej všetko poistiť. K väčšine pôžičiek je možné si uzavrieť poistenie proti neschopnosti splácať pôžičku, čo oceníte v prípade straty zamestnania, choroby, úrazu apod.
© 2019 www.Pôžičky-do-24-hodín.eu, Infinea Finance, spol. s.r.o., všetky práva vyhradené.

Kontakt na prevádzkovateľa