TIPY A RADY:

Ako zaobchádzať s kreditnou kartou aby sa Vám vyplatila? Čítajte tu.
Na čo si dať pozor pri výbere pôžičky si preštudujte tu.
Aké má pôžička parametre sa dozviete na tejto stránke.
Akým spôsobom je možné žiadať o pôžičku? Čítajte tu.
Na čo je možné pôžičku použiť sa dozviete v tomto článku.

ŽIADAJTE ONLINE

O rýchlu pôžičku online môžete jednoducho a pohodlne žiadať tu.

Rýchle nebankové pôžičky

Nebankové pôžičky sú oveľa dostupnejšie a ich vybavenie je oveľa rýchlejšie ako u klasickej pôžičky v banke. Sú menej náročné na bonitu žiadateľa a netreba toho toľko dokladať. Tiež záznam v registroch nemusí byť problém.

Nebankové pôžičky sú poskytované inými spoločnosťami než bankami. Tieto spoločnosti používajú vlastný, alebo cudzí kapitál, ktorý požičiavajú jednotlivcom, alebo ďalším firmám za vopred daný úrok.

Výhody nebankových pôžičiek

Hlavnou výhodou a dôvodom prečo sa rozhodnúť pre nebankové pôžičky je ich dostupnosť a priechodnosť. Nebankové pôžičky kladú na žiadateľa menšie nároky ako banky. Získať nebankovú pôžičku je tak pre mnoho ľudí oveľa jednoduchšie a rýchlejšie. Kritériá pre schválenie sú miernejšie a požiadavky na bonitu a dokladovanie menšie ako u pôžičiek bankových.

Porovnateľné podmienky

Napriek tomu, že získať nebankovú pôžičku je dostupnejšie a jednoduchšie, úroková sadzba (a tiež RPMN) je v niektorých prípadoch takmer porovnateľné ako v banke. U nebankových pôžičiek nemusíte špeciálne len pre účely bankové pôžičky zriaďovať účet v banke, ktorá je poskytovateľom pôžičky. Ušetríte tak poplatky za vedenie účtu.
© 2020 www.Pôžičky-do-24-hodín.eu, Infinea Finance, spol. s.r.o., všetky práva vyhradené.

Kontakt na prevádzkovateľa